Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Muharrem Usta: “Bizi çok iyi ağırladılar”

Muharrem Usta: “Bizi çok iyi ağırladılar”

 Trabzonspor Kulüp Başkanı Muhahrem Usta, Katar’da çok iyi ağırlandıklarını belirterek, bir sonraki milli araya Al Sadd Kulübü'nü Trabzon’da davet ettiklerini söyledi. 


Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta 2-1 kazandıkları Al Sadd maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Usta, Katar’da çok iyi ağırlandıklarını belirterek, “Dün buraya geldik, yarın döneceğiz. Gerçekten burada çok güzel bir karşılama oldu. Katar ile Türkiye arasında samimi bir havanın olduğunu burada bir daha görmüş olduk. Çok teşekkür ediyoruz. Bizi çok iyi ağırladılar. Bir sonraki milli takım arasına onları davet ettik. Türkiye’nin misafirperverliğini sıcak severliğini ve konuk severliğini gösterelim istiyoruz. Spor üzerinde bu tarz organizasyonlar gerçekten çok anlam ifade ediyor. Burada Türkiye’den Katar’da görev yapan birçok arkadaşımıza rastladık. Öğretmenlerimize, güvenlik güçlerine. Yine çok sayıda iş adamı vardı onlarla görüştük. Hem onlar açısında hem Trabzonspor açısından hem de Katar - Türkiye açısından anlamlı bir gündü” dedi.
Usta, devre arası kampının Katar’da yapılıp yapılmayacağı yönünde bir soruya ise, “Burası kamp için uygun bir yer. Katar’a gelmişken arkadaşlarımız bunları da değerlendiriyor” cevabını verdi.

Haberler