Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzon için sakat oynadı

Trabzon için sakat oynadı

Trabzonspor’un golcüsünden büyük fedakârlıkTrabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, bordo-mavililerin süper golcüsü Burak Yılmaz’ın kariyerinde büyük fedakârlık yaparak Trabzonspor ve milli takım için maçlara sakat sakat çıktığını söyledi. Geride kalan 7 haftada 7 gol atan ve gol sıralamasında zirvede bulunan golcü oyuncunun kasığında problem olduğunu vurgulayan Yanal, “Burak Yılmaz, geldiği günden beri sakat oynuyor. Önce kasıklarında bir problem vardı, daha sonra kas yaralanması oldu” dedi.

“Burak milli takımda oldukça fazlasıyla fedakârlık yaparak oynadı” diyen Yanal, “Burak, milli takımdan döndükten sonra antrenmana hiç çıkamadı. Beşiktaş maçındaki hafta da hiçbir antrenmana katılmadı. Antrenmansız şekilde maçı oynayarak milli takıma gitti.  Hem kariyeri hem kendisini oldukça riske atan tutumdu, artık sanıyorum dayanamadı. Hocasından izin istedi. Şu anda izin alarak Trabzon'a geldi. Doktor kontrolünde çalışmalara başladı" ifadesini kullandı.


 

Haberler