Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
İdmanocağı’nın aklı galibiyette 

İdmanocağı’nın aklı galibiyette 

Kahramankazanspor’u devirip lige iyi bir başlangıç yapmak amacındalar

Türkiye Voleybol Kadınlar 1. Ligi ekiplerinden İdmanocağı, bu hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Ankara temsilcilerinden Kahramankazanspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Çalışmalarını antrenör Osman Uraner yönetiminde 19 Mayıs Spor Salonunda sürdüren sarı-kırmızılı ekipte moraller üst düzeyde. Kahramankazanspor maçına iyi hazırlandıklarını söyleyen İdmanocağı baş antrenörü Osman Uraner, bu maçı kazanarak ligde ilk galibiyetlerini almak istediklerini ifade etti.

Uraner, “Geçen hafta ligde oynamamız gereken TED Kolejiler maçı ertelendi. Kahramankazanspor maçı bizim için oldukça önemli. Bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz” dedi. Sarı-kırmızılı ekibin tecrübeli orta oyuncusu Fatma Beyaz ise,  Kazan ile yapacaklar maçtan  3 puanla ayrılmak istediklerini belirterek, “Müsabakaya çok iyi hazırlandık. Takım olarak Ankara temsilcisi karşısında galip gelecek güçteyiz” ifadelerini kullandı.

Haberler