Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Her şey özlemi bitirmek için

Her şey özlemi bitirmek için

Lider Giresunspor bu sezon Süper Lig'e yükselmenin hesaplarını yapıyor

Yeşil-beyazlıların Basın Sözcüsü Kurt, “Şampiyonluk için her şeyin mevcut olduğunu söyleyebilirim. İnşallah o mutluluğu yaşamak bu sene nasip olur” dedi

Giresunspor Basın Sözcüsü Bahattin Kurt, tüm gayretlerinin camianın 40 yılı aşkı süredir özlem duyduğu Süper Lig için olduğunu ifade etti. Bu sene altıncı senelerinin olduğunu belirten Kurt, “Kulübümüz borçsuz, tüm kriterlere uygun. Çok dikenli yollardan bugünlere geldik. Şampiyonluk için her şeyin mevcut olduğunu söyleyebilirim. Oyuncularımıza, teknik kadromuza ve çalışanlarımıza ödemlerimizi gününde yapıyoruz ve geriye sadece şampiyonluk kalıyor. İnşallah o mutluluğu yaşamak da bu sene nasip olur” dedi.

Mücadele ettikleri Süper Ligdeki tüm takımların güçlü olduğunu ifade eden Basın Sözcüsü Kurt, “Süper Lig ayarında maçlar oynuyoruz. Bu ligde her şey çok farklı. Biz ilk yedi haftalık periyottan memnunuz. Lideriz. Bu geçici bir durum değil. Sezon sonunda da hedeflediğimiz yerde olacağımıza inanıyoruz. Önümüzde Gazişehir Gaziantep FK maçı var. Rakip Süper Lig hedefleyen ancak şuana kadar bekleneni veremeyen bir ekip. Yeni hocalarıyla çıkış arayacaklardır. Orada kazanmak için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Büyükbayraktar, “Bandırma’yı da devirip çıkışımızı devam ettireceğiz” dedi

Gümüşhane fırtınası dinmez

Lider Gümüşhanespor, takipçilerinden Bandırmaspor ile yapacağı zorlu 90 dakikaya kilitlendi…Deplasmanda konuk olacağı rakibini devirip zirve yarışında zorlu bir engeli daha kayıpsız geçmek isteyen kırmızı-beyazlılarda 3 puandan başka bir sonuç düşünülmüyor.

Başkan Kaya Büyükbayraktar, Bandırmaspor’u da mağlup ederek ligdeki çıkışlarını devam ettireceklerini söyledi. Ligde hedefi büyük bir kulüp olduklarını belirten Büyükbayraktar, “Her maça 3 puan için çıkıyoruz. Bandırmaspor karşısında da 3 puan hedefliyoruz. Oyuncularımıza güvenimiz tam” dedi.

Haberler