Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Katil sorguda cinayeti anlattı

Katil sorguda cinayeti anlattı

Üç oğluna ve eşine ateş açan yaşlı adam tutuklanarak cezaevine gönderildi

Oğullarına Kurşun Yağdırdı

GÜMÜŞHANE’NİN Bağlarbaşı Mahallesi’nde cinnet geçiren Necati Ö., üç çocuğunu ve eşini kurşun yağmuruna tuttu. Yaralanan oğlu Hicabi Ö. hayatını kaybederken, diğer oğulları Atilla Sait Ö. ve Recep Ö. kaldırıldıkları hastanede tedavi altına alındı. Öfkeli kocanın eşi Gülbahar Ö. ise saklanarak kurşunlardan kurtulmayı başardı. Bir oğlunu öldürmek ve iki oğlunu da yaralamak suçundan gözaltına alınan Necati Ö. cinayeti şaşırtan iddialarla anlattı.

Eski Başkan Trabzon’da yatıyor

NECATİ Ö., eşinin kendisini aldattığını ileri sürerek, boşanmak istediğini fakat çocuklarının buna karşı çıktığını söyledi. Necati Ö., sorgusunda “Üç oğlum ve eşim evime geldi. Onları eve almayınca, evime dışarıdan ateş açtılar. Bende onlara karşılık verdim” dedi. Sorgunun ardından savcılığa çıkarılan  Necati Ö., tutuklandı.  Yaralı olarak Trabzon’a sevk edilen Atilla Sait Ö.’nün CHP eski İl Başkanı olduğu öğrenildi.  

GÜMÜŞHANE’DE cinnet geçiren 68 yaşındaki Necati Ö., üç çocuğunu ve eşini kurşun yağmuruna tuttu. Yaralanan Hicabi Ö. (44) kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, Atilla Sait Ö. ve Recep Ö. kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı. Öfkeli kocanın eşi Gülbahar Ö. ise saklanarak kurşunlardan kurtulmayı başardı.

ÖFKELİ BABA ÇOCUKLARINA ATEŞ AÇTI

Gümüşhane’nin Bağlarbaşı Mahallesi’nde bir süredir yalnız yaşayan Necati Ö., kendisini ziyaret eden çocuklarını ve eşini tersleyerek eve almadı. Bunun üzerine çıkan tartışmanın ardından silahını çeken Necati Ö., eşine ve çocuklarına kurşun yağdırdı. Baba Necati Ö.’nün silahından çıkan kurşunlar üç kardeşi yaraladı. . Öfkeli kocanın eşi ise saklanarak kurşunlardan kurtulmayı başardı.

Baba Necati Ö.’nün silahından çıkan kurşunlarla göğsünden vurulan Hicabi Ö. kaldırıldığı Gümüşhane Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayda yaralanan Recep Ö.'nün (40) ise Gümüşhane Devlet Hastanesinde tedavi altına alınırken,  CHP eski İl Başkanı Atilla Sait Ö. (42) ilk müdahalenin ardından Trabzon Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Kaşüstü Devlet Hastanesi’nde ameliyata alınan Atilla Sait Ö.’nün kasığındaki kurşun çıkartılamadı. Atilla Sait Ö.’nün sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

BABA, CİNAYET SUÇUNDAN

TUTUKLANDI

Bir oğlunu öldürmek ve iki oğlunu da yaralamak suçundan gözaltına alınan Necati Ö. cinayet masası dedektiflerine işlediği cinayeti ayrıntılarıyla anlattı. Necati Ö., eşinin kendisini aldattığını ileri sürerek, boşanmak istediğini fakat çocuklarının buna karşı çıktığını söyledi. Necati Ö., “Üç oğlum ve eşim evime geldi. Onları eve almayınca, evime dışarıdan ateş açtılar. Bende onlara karşılık verdim” dedi. Sorgunun ardından savcılığa çıkarılan  Necati Ö., sevk edildiği nöbetçi hakim tarafından tutuklanarak, cezaevine gönderildi.  Necati Ö.’nün başka bir kadınla evlenmek istediği iddia edilirken, Kocaeli’nin Darıca ilçesinde yaşadığı öğrenilen üç çocuk babası Hicabi Ö.’nün Darıca’da toprağa verileceği öğrenildi.

Enis YILDIRIM

Haberler