Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Fırtına yara saracak

Fırtına yara saracak

Bordo-mavililer, verilen milli arada takımın eksiklerini giderecekZirvenin 10 puan gerisinde kalan Trabzonspor, milli maçlar nedeniyle lige verilen arada eksiklerini giderecek. 50. yılı olan ve zirveyi hedeflediği 2017-18 sezonuna beklenen başlangıcı yapamayan, ilk 7 haftada 9 puan toplayarak 9’uncu sırada yer alan bordo mavililer, milli arada yara saracak. Cumartesi günü Katar’a giderek burada özel bir maç oynayacak bordo mavililerde teknik direktör Ersun Yanal, bu maçta eksiklerini görme ve giderme fırsatı bulacak.

Özellikle de savunma hattında önemli sorunlar yaşayan ve 7 haftalık bölümde tüm maçlarda kalesinde gol gören Trabzonspor’da teknik direktör Ersun Yanal’ın, bu zaaflarını en aza indirmeye çalışacağı öğrenildi. Yanal’ın savunma hattında yaşanan zaaflar üzerinde özel olarak durduğu, milli aranın ardından iyi bir çıkış yakalayarak camianın da yüzünü güldürecek sonuçları almayı hedeflediği belirtildi.

Trabzonspor'un geçtiğimiz sezonun devre arasında Arjantin'in San Lorenzo takımından transfer ettiği Emmanuel Mas ilk kez kesik yedi. Son haftalarda oyuncunun performansından memnun kalmayan Teknik Direktör Ersun Yanal, bordo-mavili takıma geldiği günden beri her maçta sürekli forma şansı verdiği Arjantinli oyuncuyu ilk kez Beşiktaş maçında kesti. Mas, geçtiğimiz sezonun devre arasında geldiği bordo-mavili takımda 18 maçın tamamında forma giyerken, bu sezon ise Beşiktaş müsabakası hariç diğer tüm maçların tamamında görev alan isim olmuştu.

Haberler