Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun’un hedefi 34

Giresun’un hedefi 34

Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, “İlk yarı sonundaki puan hedefimiz en az 34” dedi

Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, ilk yarı sonundaki puan hedeflerinin en az 34 olduğunu söyledi. İlk yedi haftanın sonunda hanesine 15 puan yazdırmayı başaran yeşil-beyazlı ekip, kalan 10 maçında en az 19 puan alarak devreye ligin zirvesinde girmek istiyor. Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul; “Bu ligin istatistiklerine göre maç başı iki puan alan takımlar mutlu sona ulaşmayı başarabiliyor. Biz şuana kadar bu puan ortalamasını yakalamayı başardık.  Aynı şekilde devam ederek ilk yarıyı tamamlamak istiyoruz” dedi.

Bundan sonraki süreçte kendileri adına her şeyi çok daha iyi olacağını ifade eden Başkan Yardımcısı Özkul; “İlk haftalar her takımların sıkıntı yaşadığı dönemler oluyor. Eski ve yeni oyuncuların hemen kaynaşması güç olduğundan takımlar gerçek performansını sergileyemiyor. Biz bu sıkıntıyı en az yaşayan takımız ve bundan sonraki süreçte çok daha iyi olacağımızı düşünüyoruz.  Bu ligde kolay maç olmadığını biliyoruz. Hedeflediğimiz puana ulaşarak devreye gireceğimize inanıyoruz. Daha önce de belirttiğim gibi taraftarımızdan daha fazla destek bekliyoruz” dedi.

Ali AKTEN

Haberler