Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Topkara adaylığını açıkladı

Topkara adaylığını açıkladı

Genel Merkezin Şalpazarı’nda aday göstermediği Murat Topkara, liste hazırlıyor

AK Parti Genel Merkezinin aday göstermediği Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, “İlçe kongresinde adayım.” dedi. 21 Ekim’deki kongrede aday gösterilmeyen AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, başta yönetim kurulu üyesi arkadaşları olmak üzere, partililer ve çok sayıda vatandaşın yoğun baskısı sonucu, Şalpazarı İlçe Kongresi’nde İlçe Başkanlığına aday olacağını açıkladı. Murat Topkara‘nın İlçe Başkanlığı döneminde Cumhurbaşkanlığı seçimleri, 7 Haziran, 1 Kasım Milletvekili Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi Referandumu Seçimlerinde büyük başarılar elde etmesine karşılık haksızlığa uğradığını düşünen partililer ve vatandaşlar bir süreden beri Topkara‘ya “Kongrede aday ol.”  baskısı yapıyordu.

Baskılara dayanamayan AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, yönetim kurulu üyesi arkadaşları ile yaptığı istişareler sonucunda, “Şalpazarı’nda 3 yıldır partimizin ve milletimizin emrinde olduk. Halkımızla çok iyi ilişkiler kurduk. Kimseye tepeden bakmadık. İlçemize birçok alanda hayal bile edilemeyen hizmetlerin gelmesi için Sayın İçişleri Bakanı’mız Süleyman Soylu’nun desteği ile sağlam adımlar attık. Partimizin oylarını yüzde 73’lere çıkardık. Şalpazarı bizi, biz Şalpazarı’nı çok sevdik. Kısaca Şalpazarı’yla özdeşleştik. Bu güzel ortamın devam etmesini isteyen çok sayıda insanımızın yakarışlarına kayıtsız kalamazdım. Bu yüzden partimizin 21 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan 5. Olağan Kongresi’nde İlçe Başkanlığına aday olacağım.” diyerek adaylığını açıkladı.

Aydın GELLECİ

Haberler