Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Of'ta öğretmen ve idarecilere başarı belgesi

Of'ta öğretmen ve idarecilere başarı belgesi

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, eğitim ve öğretim faaliyetlerinde akademik, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde başarı gösteren idareci ve öğretmenlere başarı belgesi verdi. 

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu Toplantı Salonu'nda gerçekleşen ödül töreninde, 90 öğretmen ve idareciye ödülleri, Kaymakam Fırat tarafından verildi. 

Törende konuşan Kaymakam Fırat, Of'ta eğitim sisteminin başarılı bir şekilde işlediğini belirterek, "Güzel bir ekip ruhu ve başarılı çalışmalar var. 21. yüzyıl eğitime hakim olan, iyi eğitilmiş toplumların yüzyılı olacaktır. İnşallah bizler bunu başarıp bu yüzyıla hakim oluruz” diye konuştu. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da, "Eğitim ve öğretimi bir bütün olarak görüyoruz. Onun için gerek akademik gerekse sosyal ve kültürel başarıyı birlikte önemsiyor ve bunun gerçekleşmesine çalışıyoruz. Son üç yılda gerek üniversite yerleştirmelerinde gerekse liseye yerleştirmelerde ilçemiz önemli başarılar elde etti. Bunu tüm yönetici ve öğretmenlerle, kısacası Of'un eğitim ailesiyle başardık." ifadelerini kullandı. 

İdareci ve öğretmenlere başarı belgelerini dağıtan Fırat, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kabahasanoğlu'nu ise üstün başarı belgesiyle ödüllendirdi.

Haberler