Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Lucescu’nun da parmağı var!

Lucescu’nun da parmağı var!

4-3’lük hezimetin ardında Volkan Şen’i görme isteği de önemli rol oynadı

Trabzonspor’da 4-3’lük Alanyaspor yenilgisinin ardından Milli Takımlar Teknik Direktörü Mircea Lucuscu’nun da ricasının da rol oynadığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta oynanan maçı izlemek için Trabzon’a gelen, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne de giden Lucescu hem Başkan Muharrem Usta hem de Teknik Direktör Ersun Yanal ile bir süre sohbet etmişti.

Yanal ile sohbetinde Milli Takım’a aday oyuncular hakkında bilgi alan Lucescu’nun, Volkan Şen’in performansını merak ettiği ve şartların uyması halinde oyuncuyu Alanyaspor maçında görmek istediğini söylediği öğrenildi. Lucescu’nun bu söylemi üzerine Yanal’ın skor 3-2 iken Volkan’ı oyuna aldığı ancak başarılı oyuncunun tam hazır olmaması nedeniyle takıma beklenen katkıyı veremediği görüldü.

Karşılaşmanın ardından Yanal’ın, Volkan tercihi eleştirilirken, olayın perde arkasında Milli Takımlar Teknik Direktörü Mircea Lucescu’nun olduğu gerçeği ortaya çıktı. Başarılı oyuncu Volkan Şen ise her geçen gün daha iyi seviyeye geldiğini belirtirken, “Bana kucak açan Trabzonspor’a borcumu ödemek için buradayım” dedi.

Haberler