Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Yanlışı tekrarlamayın!

Yanlışı tekrarlamayın!

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’dan camiaya mesaj var:

Trabzonspor’da Alanyaspor yenilgisinin ardından “Her şeyin sorumlusu benim” diyen Teknik Direktör Ersun Yanal, camiaya mesaj gönderdi. Fedakarlıklar yapılarak bir takımın bir yerlere geleceğinin altını çizen Yanal, “Biz de bu anlamda yönetim, futbolcu ve teknik olarak her türlü fedakarlığı yapıyoruz. Burada olmayı sorun etmeyen, burada yaşamayı aklına koyan ve burada bulunmaktan mutluluk duyan bir grup ile çalışıyoruz” dedi.

Trabzonspor camiasının mevcut oyuncu grubu ile mutlu olacağını da söyleyen Ersun Yanal, “Lütfen yıllarca yaşananları yaparak yine aynı yanlışı tekrarlamak yerine doğruları tekrarlamak hepimize fayda getirecektir. Ben güzel günler olacağını düşünüyorum. Çok değerli olduğunu düşündüğüm, genç oyuncularla harmanlanan, milli takımlarda oynayan oyunculardan kurulu bu takım ile iyi işler yapacağız” diye konuştu.  

Yanal, Onur’a sahip çıktı

Yanal, kaptanı Onur’a da sahip çıkarken, “Onur’la ilgili özellikle yapılan söylemler çok çirkin ve gereksiz. Onur bu takıma hakikaten çok büyük emekler vermiş. İki çapraz bağı yırtık, tek değil. Ve kendisi her gün iki saatten fazla kendisi için ihtimam göstermek zorunda. Aslı astarı olmayan söylemler çok çirkin” diye konuştu.

Haberler