Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Söz veriyoruz!

Söz veriyoruz!

Trabzonspor’da Beşiktaş derbisi öncesinde Kaptan Onur dümene geçti, takımla bir araya gelip toplantı yaptı…

Trabzonspor’da Kaptan Onur, dümene geçti… 4-3’lük Alanyaspor yenilgisinin ardından arkadaşlarını toplayıp toplantı yapan Onur, “Böyle bir skoru kimse içine sindiremez. Taraftarımıza da böyle bir ayıbı yaşatmaya hiç birimizin hakkı yok. Bunun için herkes başını kaldırsın ve önüne baksın” dedi.

Onur, iyi bir takım olduklarını ve bunun karşılığını da sahada vermek zorunda olduklarını da söylerken, “Biz 3-0’da kalmamalıyız. Ne kadar atabiliyorsak atmalıyız. Bunun için 90 dakika rehavete kapılmadan mücadelemizi ortaya koymalıyız. Rehavet durumunda ağır bedeller ödeyebiliyorsunuz” uyarısında bulundu.

Her şeyi tersine çevirmenin kendi ellerinde olduğunun da altını çizen Onur, “Önemli olan bu yaşanan süreçten ders çıkarmak. Bunu yaptığımızda da Beşiktaş maçında sahadan istediğimiz sonuçla ayrılırı. Çünkü biz iyi bir takımız, çükü biz Trabzonspor’uz” dedi. Onur’un bu konuşmasının ardından futbolcuların kenetlenerek, Beşiktaş maçını kazanmak için söz verdikleri öğrenildi.

Nurgül GÜNAYDIN

Haberler