Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Muhtara ‘kurşunlama’ Suçlaması

Muhtara ‘kurşunlama’ Suçlaması

Trabzon’un Tonya ilçesine bağlı Kalemli Muhtarı Hacı Ahmet Bahadır’ın ilçe merkezindeki Muhtarlık Bürosu’nda, evinde ve arabasında arama yapıldı. Muhtar Bahadır hakkında, mahalle içerisinde bir evin kurşunlanması ile ilgili yapılan bir şikâyet nedeniyle arama yapıldığı öğrenildi.

Tonya Cumhuriyet Savcılığının arama kararı ile İskenderli Caddesi üzerinde bulunan Kalemli Mahallesi Muhtarlığı Bürosu’nda, Jandarma ve Emniyet görevlileri arama yaptı. Arama sonunda büroda herhangi bir şey bulunmazken Bahadır’ın Kalemli Mahallesi’ndeki evinde ve özel arabasında da yapılan aramada, bir adet kurusıkı tabanca, bir adet şarjör ve ruhsatlı silahına ait olduğu iddia edilen yaklaşık 150 adet mermi ele geçirildi. Bahadır’ın arama sırasında güvenlik güçlerine tepki gösterdiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

Aydın GELLECİ

Haberler