Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Basiretimiz bağlandı!

Basiretimiz bağlandı!

Kral Burak Yılmaz, Alanya hüsranını işte bu sözlerle özetledi

Trabzonspor’da Burak Yılmaz, Alanyaspor maçının ilk yarısının çok iyi gittiğini ancak 90 dakika sonunda herkesin düşüncelerinin tekrar değiştiğini söyledi. Golcü oyuncu, iyi bir takım olduklarının altını çizerken, “Bu ekip birbirine bağlı olan bir ekip. Hocasıyla, futbolcusuyla, yönetimiyle bir olmuş taraftarıyla bir olmuş bir kulüp. Biz hedefimizden şaşmadık. Allah’ın izniyle Beşiktaş maçını alıp önümüze bakmayı düşünüyoruz. Aslanlar gibi maçımıza konsantre olmuş bir durumda, hep beraber birlik olmuş durumdayız. O yüzden böyle şeyler yaşanır. Bunu kötünün iyisi olarak düşünüp tekrardan bir uyanışa girdik” dedi.

Burak, Alanya maçıyla ilgili söylenecek fazla şey olmadığını da belirtirken, “Basiretimiz bağlandı. Çok mutsuzuz, çok üzgünüz, yerlisi-yabancısı, hocası, başkanı, yönetimi hepimiz çok üzgünüz. Ama dediğim gibi burada çok tecrübeli oyuncular var, tecrübeli hocalarımız var. O yüzden üzüntüden çabuk kurtulmamız gerekirdi. Dün itibariyle kendi aramızda yaptığımız toplantılarda, konuşmalarda yediğimiz yemeklerde arkadaşlarımın, oyuncularımızın, samimiyetine, yürekten gelen inanışlarına, üzüntülerini atlattığımızı düşünüyorum” dedi.

Haberler