Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Belki de 2011’i hatırlattığım için sevmiyorlar

Belki de 2011’i hatırlattığım için sevmiyorlar

Trabzonspor Kaptanı Onur, ayağa kalkmak istediklerini söyledi. Onur, Alanyaspor maçının ilk yarısı için, “Hayatımın en güzel filmlerinden birini izliyormuşuz gibiydim. Çok zevk aldım oynadığımız futboldan. İkinci yarı işler istemediğimiz gibi gitti. Bundan dersler çıkardık. Şimdi Beşiktaş maçını kazanmak istiyoruz. Beşiktaş maçını kazandığımız takdirde her şey yoluna girecektir” dedi.

Onur; “Oynadığım zaman suçlu, oynamadığım zaman suçlu. Ben, beni ben yapan bir yerdeyim. Bunun ötesi yok. Belki on yıldır burada olduğum için, ‘Onur artık gitmeli’ diye düşünebilirler. Belki 2010-11’i sürekli dile getirdiğim için de olabilir, belki beni gördüklerinde, kaçan, çalınan şampiyonluk akıllarına geliyor da olabilir. Kalbim, yüreğim her zaman çok temiz. Bu kulübü asla ve asla yarı yolda bırakmam. Kaldı ki on yılda kendimi ifade edememişsem yuh diyorum” dedi.

Ne klavye ile ne de kalemle değişmez!

Şu an çapraz bağının kopuk olduğunu ve bu şekilde oynadığını da söyleyan Onur, “Herkesten iki saat daha fazla antrenman yapıyorum. Bunlara rağmen hala ‘Onur öyle, Onur böyle’ deniyorsa başka söylenecek bir şey yok. Ama ben şunu söylüyorum, buraya kazıdığım sevda ne klavyelerle ne kalemle asla değiştirilmez.

Haberler