Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Olağanüstü hal!

Olağanüstü hal!

Trabzonspor’da Alanyaspor hüsranının ardından topun ağzında olan Yanal, Beşiktaş derbisi ile yatıp kalkıyor

Trabzonspor’da olağanüstü hal… Yeni sezona ‘50. yılda şampiyonluk’ parolasıyla başlayan Trabzonspor’da Alanyaspor karşısında alının tarihi hezimet bordo-mavili kulüpte deprem etkisi yarattı. 3-0’dan 4-3 kaybedilen maçın ardından topun ağzında olan Ersun Yanal’a, Beşiktaş maçı için de opsiyon verilirken,  tecrübeli teknik adamın da takımda olağanüstü hal ilan ettiği öğrenildi.

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde bu akşam oynayacağı Leipzing maçını takip edecek olan Yanal, siyah-beyazlıların Fenerbahçe maçını da izleyip bol bol not tutmuştu. Beşiktaş derbisinin kendileri için kırılma maçı olabileceğini düşünen Yanal, rakiplerini İstanbul’da devirip yeniden ayağa kalkmanın planlarını yapıyor. Zorlu mücadele öncesinde dış dünya ile bağlantıları kesen Yanal’ın idmanları da basına kapatması bekleniyor.

Zorlu mücadele öncesinde Quaresma, Oğuzhan, Atiba ve Tosic gibi oyuncuların kart cezalısı, Adriano ve Gökhan Gönül’ün de sakat olması Beşiktaş’ı çökertirken, Yanal’ın bu durumu en iyi şekilde değerlendirmesi bekleniyor. Eksik Beşiktaş karşısında kazanamaması halinde ise milli arada tecrübeli teknik adam ile yolların ayrılmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Haberler