Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
İranlı turistler Trabzon'da tekne turunda

İranlı turistler Trabzon'da tekne turunda

İranlı turistler, Trabzon'da katıldıkları tekne turlarında gönüllerince eğleniyor. 

Trabzon'da özellikle geceleri tekne turlarına katılan yabancı turistler yüzen restoran 'Mavi Saray'da eğlenerek stres atıyor.  Teknenin işletmecilerinden Raif Yazıcı, teknede düzenlenen İran gecelerine yoğun ilgi olduğunu söyledi. Yazıcı "Şehrimizde turizm açısından olmayan bir etkinliği kazandırdık. Artık şehrimize gelen turistler biz denizle nasıl buluşacağız diye endişe etmiyor. Turizm sezonunda yerli yabancı binlerce turist ağırladık.

Özellikle son günlerde İranlı turistlerimizin yoğun ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun etti. Gemimize gelen yüzlerce İranlı turistimiz onlar için hazırlanan özen programlar esnasında gönüllerince eğleniyorlar. Turistlerimiz ‘Kendi ülkemizde bulamadığımız eğlenceyi Trabzon’da buluyoruz' diyerek bize teşekkür ediyor. Bu önemli bir gelişme. Bu imkanı bize sağlayan şehrimiz yöneticilerine çok teşekkür ederiz. Şehrin turizm anlamında her noktasına temas etmeye devam edeceğiz. Trabzon’u turizmde güzel günler bekliyor" ifadelerini kullandı.

Haberler