Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
TTSO’da seçimler ertelendi

TTSO’da seçimler ertelendi

Seçimlerin hükûmetin alacağı kararlı 2018 nisan ayında yapılması bekleniyor

Trabzon’da 5 Ekim’de yapılacağı açıklanan TTSO seçimleri 2018 Nisan ayına ertelendi. TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, “Henüz resmi bir yazı gelmedi ama öyle bir bilgi aldık. Zannediyorum bu akşam Sayın Başbakanımız gerekli açıklamayı yapacaktır” dedi.

Müthiş bir yarıya sahne olması beklenen Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TTSO) 5 Ekim 2017 Perşembe günü yapacağı meclis üyesi seçimleri Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın aldığı ilke kararı gereği 2018 Nisan ayına ertelendi.

Konuyla ilgili günebakış’ın sorularını yanıtlayan TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, “Evet seçimlerin ertelendiğine dair bir bilgi bize de ulaştı. Ancak resmi bir yazı henüz elimizde yok. Zannediyorum Sayın Başkanımız Binali Yıldırım bey bu konuyla ilgili akşam bir açıklama yapacaktır” dedi.

Edinilen bilgilere göre tüm Türkiye genelindeki TSO seçimleri ertelenirken, seçimlerin 2018 Nisan ayında yapılması bekleniyor.

Haberler