Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Çaykara’yı şoke eden ölüm

Çaykara’yı şoke eden ölüm

Trabzon’un Çaykara ilçesi Çamlıbel Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan 23 yaşındaki Uğur Gergin, İstanbul’un Sultanbeyli ilçesindeki evinde ölü bulundu. Dün Çaykara’da toprağa verilen Uğur Gergin, facebook sayfasında ‘Ölüm ne tatlı geliyor insana, yaşamaya sebebi kalmayınca’ paylaşımı yapmıştı.

İstanbul’da ağabeyi İdris Gergin ile birlikte aynı evi paylaşan 23 yaşındaki Uğur Gergin gece çalıştıkları işyerinden çıktıktan sonra eve geldi. Gergin, ağabeyine yorgun ve biraz rahatsız olduğunu belirterek odasına yatmaya gitti.

Bunun üzerine ağabeyi İdris Gergin gündüz çalıştığı işyerine gitti. İşyerinden kardeşini telefonla arayan ve ulaşamayan İdris Gergin eve dönünce odasındaki yatağında kardeşi Uğur Gergin’in cansız bedeni ile karşılaştı. Olay yerine gelen 112 acil ambulansı Uğur Gergin’i Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırdı. Burada yapılan ilk muayenede Gergin’in öldüğü tespit edildi. Gergin’in cenazesi Cumhuriyet savcısının talimatıyla Gergin’in ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp kurumuna sevk edildi.

Dün Çaykara’da toprağa verilen Uğur Gergin, facebook sayfasında ‘Ölüm ne tatlı geliyor insana, yaşamaya sebebi kalmayınca’ paylaşımı yapmıştı.

Aydın GELLECİ

Haberler