Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Dikkat yağmur geliyor

Dikkat yağmur geliyor

METEOROLOJİ 11. Genel Müdürlüğü’nden yapılan uyarılara göre Rize ve çevresinde kuvvetli yağışlar beklemiyor. Vatandaşları kuvvetli yağış konusunda uyaran meteoroloji, Rize il genelinde bugün akşam saatlerinden itibaren başlayarak sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklindeki yağışların aralıklarla devam edeceği, yarın akşam saatlerinden sonra şiddetini artıracağı ve Pazartesi sabah etkisini kaybedeceği ifadelerine yer verdi. Meydana gelebilecek, yıldırım düşmesi, ani sel ve heyelan riskine karşı dikkatli ve tedbirli olunması konusunda da vatandaşları uyaran meteoroloji, geçtiğimiz yıllarda yaşanan can ve mal kayıplarına karşıda önlem alınması konusunda dikkatli olması gerektiğini duyurdu.

ARTVİN’DE UYARILDI

Yağışların ve yağış sonrasında Rize’ye oranla yaşanan beşeri ve doğal sorunların çözümü konusunda Artvin’i de uyaran Meteoroloji 11. Genel Müdürlüğü, “Artvin'in kıyı ilçelerinde (Arhavi, Hopa, Kemalpaşa)  görülecek yağışların akşam ve gece saatlerinde kuvvetli olması beklendiğinden, Meydana gelebilecek, yıldırım düşmesi, ani sel ve heyelan riskine karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.” duyurusunda bulundu.

Haberler