Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Bize yakışmadı

Bize yakışmadı

Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasının açılış maçında Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde Trabzonspor ile Alanyaspor karşı karşıya geldi. Bu mücadele sonrasında Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, yayıncı kuruluşa maç hakkındaki düşüncelerini ifade etti.

Ersun Yanal şöyle konuştu:

"Uzun süre böyle bir maçın daha yaşanması çok zor. İlk yarı belki 5-6 golün olacağı bir maçtı. İkinci yarıda aynı takımın farklı bir karakterde sahanın içinde rakibe teslim olduğu bir maç oldu. Takımın içerisindeki deneyimli oyuncularımızın da ilginç bir an yaşadığını düşünüyorum. Reaksiyonu veriş şekli, oyundan kopuş, oyundan uzaklaşma ve sonuç alamamak. Devre arasında futbol ciddi bir oyun cezayı çekerler dememize rağmen böyle oldu. Geçen hafta 117 km koşan takım bu hafta 100 km koştu. Bizim gibi bir kadronun kalitesine bu sonuç hiç yakışmadı.

Bugün maçı bırakma olmadı. Çok koordinesiz oynadık. Pozisyona girdik atamadık, rakip attı. Esteban başının döndüğünü fenalaştığını söyledi ve biz de gereğini yaptık.

Futbol içerisinde seyirci konusunu çok konuşmamak gerekiyor. Bizim takım içerisinde ne yapacağımız önemli."

Haberler