Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Volkan Şen, M.Akbaş..!

Volkan Şen, M.Akbaş..!

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Alanyaspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Yanal, “Alanyaspor zorlu bir rakip. Hücum hattı güçlü bir takım. Zor bir takıma karşı oynuyoruz ama evimizde kaybetmememliyiz. Son maçlarda oynayan oyuncular ile farklı bir kimliğe kavuştuk. Alanya’yı yenerek yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi. Yanal, Trabzon’a gelen ve tesisleri ziyaret eden Lucescu ile görüşmesi ile ilgili olarakta, “Biz de Milli takımımız için oyuncuları hazırlamak için çalışıyoruz. Umarım Milli Takım Rusya’ya gider. Volkan Şen ve Mustafa Akbaş’ı sordu ve takip ettiğini belirtti. Sadece bu değil diğer Türk oyuncularımızda en iyi seviyeye çıkartarak Trabzonspor’dan daha fazla Milli oyuncu çıkartmayı arzuluyoruz” dedi.

Savunmaya yeni ikili

Trabzonspor’da Teknik Direktör Ersun Yanal, Başakşehir maçından tek değişiklik yaparak Alanyaspor maçına çıktı. Savunmanın göbeğinde Mustafa Akbaş’ı yedek soyunduran Yanal, savunmanın göbeğinde Durica-Okay ikilisine görev verirken, genç Abdulkadir’i yine 11’de şans verdi. Sakatlığı geçen Castillo kadroda yer alırken, sakatlığı nedeniyle kaleci Onur’un yerine yine ‘1 numarada’ Esteban görev aldı.

Haberler