Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
İki bakan açılışa geliyor

İki bakan açılışa geliyor

Bakanlar Soylu ve Eroğlu, 147 milyonluk 25 tesisin temelini atacak

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Trabzon’a geliyor. İki bakan Vakfıkebir’de düzenlenecek törende Trabzon’da toplam tutarı 147 milyon lira tutan 25 tesisin temelini atacak. Bakan Eroğlu, “Trabzon’da 147 milyon lira toplam yatırımla gerçekleştireceğimiz 25 tesisin temel atma merasimini gerçekleştireceğiz” dedi. Trabzon’da hafta sonu 147 milyon lira tutarında yatırımın temeli atılacak.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Trabzon’a geliyor. İki bakan 24 Eylül Pazar günü Vakfıkebir’de Fol Deresi yanında düzenlenecek törende Trabzon’da toplam tutarı 147 milyon lira tutan 25 tesisin temelini atacak. Törende ayrıca Orman Mahallelerine Kullandırılan Gelir Getirici Tür ve ORKÖY Kredi Sertifikaları Dağıtımı da yapılacak. Bakan Eroğlu, “Trabzon’da 147 milyon lira toplam yatırımla gerçekleştireceğimiz 25 tesisin temel atma merasimini gerçekleştireceğiz” dedi.

Bakan Soylu ve Bakan Eroğlu, temel atma töreninden sonra da DSİ Bölge Müdürlüğü’nde tabiat turizmi ile ilgili toplantıya katılacak.

Aydın GELLECİ

Haberler