Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trafiğe kapalı yolda feci kaza

Trafiğe kapalı yolda feci kaza

 

AKÇAABATLI genç iş adamı Selahattin Altun (33), Artvin’in Hopa ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu feci şekilde hayatını kaybetti. Akçaabat ilçesi Kavaklı Mahallesi Yalı mevkisinde ikamet eden genç iş adamı Selahattin Altun (33), evli ve 1 çocuk babasıydı. Selahattin Altun’un cenazesi dün Meşeli Mahallesi’ne götürülerek burada ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından aynı yerde toprağa verildi.

TABELALAR NEREDE?

Trafiğe kapalı bir yola giren ve metrelerce yükseklikten aşağıya düşerek aracın içinde can veren Altun’un arkadaşları ölümüne inanamayarak, “Trafiğe kapalı alana nasıl girdi? Hiç mi tabela yok? Yetkililer bu sorunun cevabını aramalıdır.” diyerek tepki gösterdi. Öte yandan trafik kazasında hayatını kaybeden Selahattin Altun’un yaklaşık 1 hafta önce de trafik kazası geçirdiği ve bunu sosyal medya hesabından “Çok şükür bize bir şey olmadı. Gelen mala gelsin canımız sağ.” şeklinde paylaştığı görüldü.

Haberler