Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Öztel, Gaziler Günü’nde taburcu oldu

Öztel, Gaziler Günü’nde taburcu oldu

TRABZON’UN Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017 tarihinde 2 şehit verdiğimiz kalleş terör saldırısında yaralanan polis memuru Namık Öztel iyileşerek taburcu oldu. Namık Öztel için Of’un darılı Mahallesi’nde görkemli bir karşılama merasimi yapıldı. Gaziler Günü’nü evinde geçiren Namık Öztel için ailesi kurban kesti.

Maçka’da erzak çalınan bir evde inceleme yapmak üzere buraya giden  ve hain terör örgütünün kalleş pususu sonucu 15 yaşındaki Eren Bülbül ile Jandarma Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik’i şehit verdiğimiz olayda ağır yaralanan polis memuru Namık Öztel’den sevindirici haber geldi.

Bir süredir KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’nde tedavi gören Namık Öztel dün taburcu oldu. 19 Eylül Gaziler Günü’nde çocuklarına kavuşan Öztel ailesi, Of ilçesi Darılı (Savan) Mahallesi’nde coşkulu bir karşılama merasimi düzenledi. 

Öztel’in yakınları, “Gazimiz köyüne, evine, ailesine ve sevdiklerine Allah’ın izniyle kavuştu. Rabbim tez zamanda tamamen iyileşmesini, sevdikleriyle hayırlı ömürler geçirmesini nasip eylesin” diye konuştular. Yakınları gazi polis memuru Namık Öztel için bir de kurban kesti.

Haberler