Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Celil Hekimoğlu’nun acı günü

Celil Hekimoğlu’nun acı günü

Trabzon'un önemli isimleri bu cenazede buluştu

Trabzon'un tanınmış iş adamlarından Hekimoğlu Döküm Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Trabzonspor Kulübü'nün eski yöneticilerinden Celil Hekimoğlu'nun babası Celal Hekimoğlu son yolculuğuna uğurlandı. 

Trabzon'un tanınmış iş adamı ve sanayicilerinden Hekimoğlu Döküm Yönetim Kurulu Başkanı Celal Hekimoğlu'nun cenazesi iş, siyaset ve ve spor camiasını bir araya getirdi. Hekimoğlu'nun cenazesine Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, eski bakanlardan Faruk Özak, AK Parti ve CHP Milletvekilleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

İş adamı Celal Hekimoğlu, bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyordu. Dün hayata gözlerini yuman Hekimoğlu'nun cenazesi bugün öğle namazına müteakip İskenderpaşa Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından merkez Subaşı Köyündeki aile kabristanlığına defnedildi.

Haberler