Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
''Sonuna kadar savaşacağım''

''Sonuna kadar savaşacağım''

Ersun Yanal’ın geçen hafta “3-4 hafta dinlendirebilirim” dediği Burak, kendi ısrarlarıyla Başakşehir maçına 11’de çıktı, 2 de gol attı. Geçiş sürecinde oynaması gerektiğini belirten Kral, “Takımın bana sahada ihtiyacı var. Sonuna kadar savaşacağım” ifadelerini kullandı.

Çin döneminden bu yana kasığından sakatlık problemi yaşayan Burak Yılmaz, Trabzonspor’da da benzer problemi yaşıyor. Geçtiğimiz hafta teknik direktör Ersun Yanal, yıldız oyuncuyla ilgili “3-4 hafta dinlendirebiliriz” mesajı vermesine rağmen, Burak kritik Başakşehir maçına sürpriz şekilde ilk 11’de çıktı. Öyle ki maçtan 1 gün önce hocasıyla görüşen Burak, “Bu maçta değilse, ne zaman oynayacağım. Kendimi iyi hissediyorum. Takımın bana ihtiyacı var” diyerek formayı aldı. Dinlenmesi gerektiğine dair uyarıları dinlemeyen ve gerçek bir fedakarlık örneği gösteren tecrübeli futbolcu, bundan sonraki süreçte de Bordo- Mavili takımdan ayrı kalmak istemiyor.

Yoğun tedavi...

Yakın çevresine “Sonuna kadar savaşacağım. Taraftar beni sahada görmek istiyor” diyen Burak Yılmaz, şimdi gözünü Alanyaspor karşılaşmasına çevirdi. Ligde 5 golü bulunan ‘Kral’ın durumunu, Trabzonspor sağlık heyeti yakından takip ediyor. Kasığına sürekli tedavi uygulanan Burak Yılmaz, ağrıları ciddi seviyeye ulaşması halinde ise oynamayacak.

Haberler