Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Beşiktaş'tan Trabzonsporlu çocuklara tarihi jest

Beşiktaş'tan Trabzonsporlu çocuklara tarihi jest

Beşiktaş, 2 çocuğu Trabzonspor formalarıyla birlikte Konyaspor maçının seremonisine çıkarma kararı aldı.

Beşiktaş'tan Trabzonsporlu 2 çocuk için tarihi jest! Süper Lig'in 5. haftasında oynanan Medipol Başakşehir - Trabzonspor maçında bordo mavili formalarıyla tribünde yer alan 2 çocuğun formaları şikayet üzerine zorla çıkarttılmıştı. Olayın sosyal medyada geniş yankı uyandırması sonucu Beşiktaş Kulübü devreye girdi.

KONYASPOR MAÇINDA SEREMONİYE ÇIKACAKLAR

Başakşehir tribününde yer aldıkları için güvenlik görevlileri tarafından zorla formaları çıkarttırılan 2 çocuk için Beşiktaş harekete geçti. Siyah beyazlılar, bu akşam oynanacak Konyaspor maçına 2 çocuğu Trabzonspor formalarıyla birlikte seremoniye çıkarma kararı aldı.

"MANYAĞIN BİRİ GELECEK DİYE..."

Mehmet Demirkol Başakşehir ile Trabzonspor arasında oynanan maçta tribünde Trabzonspor formalı çocuklara yapılan müdahale hakkında da sert sözler kullandı:

"Bu çocuklara formaları kim çıkarttırdıysa haklarında 6222'den işlem yapılması lazım. Manyağın biri gelip çocuğa saldıracak diye formayı çıkarttırarak, manyağı savunmuş oluyorsun. Saçmalık. Ben güvenlik görevlisi olsam ve bu yönde şikayet geldiğinde formayı çıkarttırmak yerinde o çocuğun başında beklerim."

Haberler