Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trabzonspor’un değeri DÜŞMÜŞ!

Trabzonspor’un değeri DÜŞMÜŞ!

Flaş transferlere rağmen bordo-mavililer, 9.5 milyon Euro değer kaybetti

Yeni sezona kadrosuna kattığı yıldız isimlerle ‘merhaba’ diyen Trabzonspor, dünyaca ünlü futbol veri sitesi Transfermarkt'ın son yaptığı değerlendirmeye göre ‘değer’ kaybetti. Bordo-mavililerde yeni transferlerle birlikte 78 milyon 750 bin Euro olması gereken takım değeri son yapılan güncellemeyle 69 milyon 250 bin Euro'ya geriledi. Söz konusu güncellemeyle Trabzonspor'da 15 oyuncu değer kaybetti, 4 isim değerini yükseltti. 7 oyuncunun ise mevcut değerlerinde değişiklik olmadı.
EN DEĞERLİSİ KUCKA
Trabzonspor'da piyasa değeri 9 milyon Euro 30 yaşındaki Slovak orta saha oyuncusu Juraj Kucka takımın en değerlisi olarak ön plana çıktı. 5 milyon 500 bin Euro olan değeri 5 milyon 200 bin Euro'ya gerileyen Burak Yılmaz takımdaki en değerli ikinci isim olurken, bu oyuncuyu 5 milyon Euro ile Onur Kıvrak ve Jose Sosa takip etti. Okay Yokuşlu 4,5 milyon Euro, Emmanuel Mas, Ogenyi Onazi 4 milyon Euro'luk piyasa değerine sahip olurken, takımdaki diğer isimler ise bu rakamın altında kaldı.

Haberler