Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
‘Kral’ daha ne yapsın!

‘Kral’ daha ne yapsın!

Trabzon’da gol makinesi durmuyor. Burak, Başakehir’i yıktı ama deviremedi

Trabzonspor’da, Kral Burak ile coşuyor ama... Başakşehir maçında sahaya kaptan olarak çıkan Burak Yılmaz, 15.dakikada kendisine yapılan penaltıyı gole çevirerek bordo-mavili takımı öne geçirdi. Bu gol sonrasında Başakşehir beraberliği yakaladı ve devre böyle bitmişti. Ardından ikinci yarıya yine Burak Yılmaz sahne aldı. İkinci yarının başında kaptığı topta defansı ip gibi dizen golcü oyuncu klas vuruş ile Trabzonspor’u bir kez daha öne geçirdi ve 4.maçta gol sayısını 5’e çıkarttı.

BURAK YILMAZ SESLERİ

Trabzonspor, Burak Yılmaz’ın gol attığı maçları kaybetmeme geleneğini sürdürdü. Konya maçında 2, F.Bahçe maçında 1 gol atan Burak Yılmaz, sakatlığına rağmen çıktığı Başakşehir maçında da 2 gol atarken bu maçlarda takımına 5 puan kazandırdı. Burak Yılmaz’ın gollerine rağmen Trabzonspor, Başakşehir’i yıkamadı. Burak Yılmaz, “Gol atmak güzel ama kazanamayınca sevinemiyorsunuz” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Haberler