Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
50. yıl için haydi Trabzonspor!

50. yıl için haydi Trabzonspor!

Okay: “İstanbul’a kazanmak için geldik ve kazandığımız takdirde zirveye ortak olacağız”

Okay, “Hedefimiz yarışın içerisinde olmak. Sezon sonu şampiyonluğa ulaşacak kadroya, güce ve de yeteneğe sahibiz” dedi

Trabzonspor'un 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Okay Yokuşlu, Başakşehir maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu. “Başakşehir karşılaşmasının güzel olacağını düşünüyorum” diyen Okay, “Hem bizde hem de onlarda tecrübeli ayaklar var. Mücadele dozu yüksek bir maç olacaktır. İstanbul’a kazanmak için geldik ve kazandığımız takdirde zirveye ortak olacağız” ifadelerine yer verdi.

“Genellikle kendi oyunumuza konsantre oluyoruz” diyen Okay, “Kendi oyununu yazdığın zaman maça hakim olabiliyorsun. Bizde onlarda öyle düşünüyor. Hedefimiz yarışın içinde olmak. Son transferlerimizle birlikte bunu yapacak güce sahibiz. Bunun için alternatif bir kadro olmasını düşünüyorduk. Bu yeteneğe bu güce bu havaya zaten sahibiz” dedi.

Takım içerisinde yaşanan yüksek rekabetten de bahseden Okay, “Rekabet güzeldir. Takımımız şampiyonluğu hedefliyorsa yedek kulübesinin kaliteli olması lazım. Geçen hafta bunun örneğini gördük. Oyuna sonradan giren arkadaşlarımız skora katkı yaptılar. O açıdan rekabet önemlidir. Rekabet futbola başladığımdan beri var’’ dedi.

Haberler