Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresun Mutlu Sona İnanıyor

Giresun Mutlu Sona İnanıyor

Bozbağ, “ Daha yolun başındayız ve inşallah sonu da güzel olacak” dedi

Giresunspor sezon sonunda mutlu sona ulaşacağına inanıyor. Takımın ilk 4 haftalık performansından son derece memnun kalan Başkan Mustafa Bozbağ yine de temkinli konuşmayı elden bırakmazken, “Daha yolun başındayız. Hedefe ulaşmamız için uzun ve yorucu bir maraton bizi bekliyor. Bu köprünün altından daha çok sular akacak ancak inşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız” dedi.

EN ÖNEMLİSİ TRİBÜN DESTEĞİ

Başkan Mustafa Bozbağ açıklamalarına şu şekilde devam etti: “Bu kulübü nereden alıp nereye getirdiğimize tüm Türkiye şahitlik yapıyor. Davamızdan vazgeçmeyeceğiz, inancımızdan en ufak kayıp yaşamayacağız. Olaya genelleme değil haftalık bakarak hedefe yürüyeceğiz. Bizim için bundan sonraki her maç final olacak. Biz işin maddi boyutu için idareci arkadaşlarımızla gece gündüz çalışıyoruz. Artık bundan sonra top taraftarlarda olacak. Onlarda inansınlar. Rakip ayırt etmeksizin her maçta Atatürk Stadımızı doldursunlar ve Giresunspor’a destek olsunlar. Bu takım onları mahcup etmeyecek.”

YOLUN BAŞINDAYIZ

Bozbağ, “Taraftarlarımız ve Giresunlular kadar ilk dört maçlık performanstan bende memnunum. Ancak 4 maçta 10 puan topladık diye havaya girmiş değiliz. Daha yolun başında olduğumuzu ve TFF 1. Liginin birçok sürprizlere gebe olduğunu çok iyi bilmekteyim. Uzun yolların kenetlenildiğinde kısaldığını Giresunspor camiası yakından biliyor. Hiç kimsenin işine bakmadan ve güçlü-güçsüz takım ayırt etmeden sadece kendi işimize odaklanacağız. Bu şehrin 40 yıllık Süper Lig özlemi varken geri adım atamayız. Mutlu sona ulaşmak için diğer rakiplerimiz iki çalışacaksa biz 4-5 kez çalışacağız” diye konuştu.

Haberler