Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Tartıya çıkacağız!

Tartıya çıkacağız!

Trabzonspor Başkanı Usta, Başakşehir maçının önemini işte bu sözlerle anlattı:

Süper Lig’in ilk 4 haftasında 7 puan toplayan Trabzonspor’da Pazar günü oynanacak olan Başakşehir maçı öncesinde galibiyet planları yapılırken, Başkan Muharrem Usta, “Bu maç bizim tartıya çıkacağımız maç olacak” dedi. Usta, geçtiğimiz yıl takımın tartısını kendi sahalarındaki Beşiktaş maçında yaptıklarını belirtirken, “Şimdi ise tartıya çıkacağımız maç Başakşehir maçı olacak. Takımı bu maçta tartacağız” diye konuştu.

Başakşehir’in oturmuş bir takım olduğunun da altını çizen Usta, “Kimin ne eksiği var, kim kimi etkisiz hale getirir, onu iyi biliyorlar. Ancak kalite olarak Trabzonspor çok iyi bir takım. Gençlerbirliği maçının ikinci yarısında bizim de yerleşim düzenimiz belli oldu. Onlar bu maçta da devreye girerse güzel bir sonuç ortaya çıkacağına inanıyorum. Ayrıca savunmada da iyi bir oyun ortaya çıkarmalıyız” dedi.

Başkan Usta, Göztepe maçında alınan yenilgili Başakşehir maçında telafi etmeleri gerektiğini de belirtirken, “Bu bağlamda bizim için önemli ve bir o kadar da kritik maç olacak. Alınacak galibiyet, 50. Yıl hedefleri doğrultusunda hem takım olarak hem de camia olarak önümüzü aydınlatmamız için de önemli olacaktır” diye konuştu.

Haberler