Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Volkan Şen'den itiraf: "Hata yapmıştım"

Volkan Şen'den itiraf: "Hata yapmıştım"

​​​​​​​Trabzonsporlu Volkan Şen, transfer süreciyle alakalı önemli açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'un yeni transferi Volkan Şen, Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra gelişen süreçle alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu. beIN Sports'a konuşan Volkan Şen, ilk teklifi kendisinin Trabzonspor'a yaptığını söyledi.

Trabzonspor'un yeni transferi Volkan Şen'den açıklamalar

Trabzonspor'un yeni transferi Volkan Şen, Medipol Başakşehir maçı öncesi beIN Sports'a açıklamalarda bulundu.

"İLK TEKLİFİ TRABZONSPOR'A BEN YAPTIM"

"Yorucu bir süreç geçti. Zor bir dönemdi. Çünkü 1.5 aylık sürede takımdan ayrı, kendi başıma bireysel olarak antrenmanlar yaptım. O arada görüştüğümüz takımlar oldu. Fenerbahçe'den ayrıldığımda başkanımıza, menajerim aracılığıyla Trabzonspor'da oynamak istediğimi söyledim ve süreç uzadı tabi.

"HER ŞEY GERİDE KALDI"

Şimdi her şey geride kaldı. Sadece futbolu düşünmek istiyorum ve bir an önce hazır olarak takım arkadaşlarıma katkıda bulunmayı hedefliyorum.

"HATA YAPMIŞTIM"

Muharrem Usta başkanımız bana isterim tabi ki ama hocayla görüşmem gerekiyor dedi. Bu süreç tabi zaman aldı. Trabzonspor'a geldiğim dönemde hata yapmıştım. Hazır olmadığım dönemde antrenmanlara başladım. Çünkü oynama isteğim vardı. Hata yaptığımı sonradan anladım ve üst üste sakatlıklar yaşadım. Başarılı olmak için şu anda beklemem gerekiyor. Tam hazır olduğumda en iyisini yapmak için uğraşacağım. Ekstra idmanlar yapıyorum, tesiste kalıyorum. Çok başarılı olmak istiyorum.

"TRABZONSPOR TARAFTARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Ben Trabzonspor taraftarına bana sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. Sahada bunun karşılığını vermek istiyorum.

Haberler