Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Savaşan kazanır!

Savaşan kazanır!

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın eli yeni transferlerle güçlendi

50. yılda büyük hedefler peşinde koşmayı planlayan Trabzonspor'da, geçtiğimiz sezon yapılan transferlere, yaz döneminde yıldız isimlerin eklemesi rekabeti de beraberinde getirdi.

Trabzonspor’da yaşanan bu tatlı rekabetin ardından Yanal’ın ilk 11’de formayı kime vereceği ise merakla bekleniyor. Kalede Onur’un yeri garanti görülen bordo-mavililerde, Hubocan'ın transferiyle savunmadaki rekabet de arttı. Durica, Uğur, Mustafa ve Okay da bu bölgelerde Yanal'ın kullanabileceği isimler.

Sağ bekte Pereira'yı, Kamil Ahmet zorlarken, Mas'ın yerine ise Hubocan, Mustafa Akbaş ve Abdurrahim'de alternatif olarak duruyor. Orta sahada ise Sosa, Kucka, Yusuf Yazıcı, Okay ve Olcay Teknik Direktör Ersun Yanal’ın ilk tercih olarak değerlendirilirken, Onazi, Abdülkadir, Bero, Castillo, Volkan, Bongonda gibi isimler de Yanal'ın alternatifleri arasında yer alıyor. Burak Yılmaz, Rodallega ve N'Doye ise uzun yıllar Trabzonspor'un sıkıntı yaşadığı forvet bölgesine önemli bir güç katıyor.

Haberler