Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Fırtınaya hazır olun

Fırtınaya hazır olun

Transferde son gün bombaları patlatan Trabzonspor, evinde G.Birliği’ni ağırlıyor.

Konya galibiyetinin ardından iki deplasmanda 5 puan kaybeden bordo-mavililer, yeni transferleri ile taraftarın huzuruna çıkacağı maçta G.Birliği’ni devirerek yeniden çıkışa geçmek istiyor. 

BOMBALARIN ARDINDAN…

Haydi Trabzon yeniden ayağa kalk. Lige Konyaspor galibiyeti ile başlayan ardından peş peşe F.Bahçe ve Göztepe deplasmanlarında 5 puan kaybedip taraftarını hayal kırıklığına uğratan bordo-mavililer, bugün evinde G.Birliği karşısında yeniden çıkışa geçmek için tüm planlarını galibiyet üzerine yapıyor. Transferin son gününde Sosa, Volkan Şen ve Hubocan bombalarını patlatan Trabzonspor, yeni isimler ile güçlendirdiği kadrosuyla yeni döneme G.Birliği galibiyeti ile başlamak istiyor.

GERİ DÖNÜŞ ZAMANI

Yeni transferleri ile Akyazı’da taraftarının huzuruna çıkacak olan Trabzonspor’da sakatlığı geçen Burak Yılmaz ve Castillo’nun da takıma dönüşü ile G.Birliği karşısında farklı bir geri dönüşe imza atmak istiyor. 50. Yılında şampiyonluk hedefleyen bordo-mavililer, transferde geç de olsa taraftarının yüzünü güldürürken, G,Birliği galibiyetiyle bu güzel tabloyu mutluluk ile taçlandırmak amacında. Yeni transferlerin G.Birliği karşısında kulübede olması bekleniyor. 

Haberler