Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Volkan Şen: "Beni bağrına basan taraftarımızı mahçup etmeyeceğim"

Volkan Şen: "Beni bağrına basan taraftarımızı mahçup etmeyeceğim"

Yeniden bordo-mavili formayı giyecek olan Volkan Şen de Başkan Usta’ya ve camiaya teşekkür ederek, “Bana tekrar kucak açıp, sahip çıktıkları için teşekkür etmek istiyorum. Bugünden itibaren bütün olumsuzlukları geride bırakıp sahada bu forma altında Trabzonspor forması ile çok başarılı olmak istiyorum. Benim için çok zor bir süreçti. Menajerimle başkanımla Trabzonspor’a tekrar geri dönmek istediğimi iletmiştim. Zorlu bir süreç ama sonunda mutlu olduğum bir gün oldu benim için. İnşallah sahada sadece futboluma odaklanıp elimden gelenin en iyisini yaparak takımıma katkı sağlamak, skora katkı sağlamak istiyorum. Taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Dün gerçekten çok güzel karşıladılar beni. Buna sahada elimden gelenin en iyisini yaparak cevap vermek istiyorum. Hem benim hem kulübüm için hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah hep birlikte güzel günler bizi bekliyor" İfadelerini kullandı.

 "Burak Yılmaz büyük bir destek verdi"

Volkan Şen, Trabzonspor’a transferi konusunda bu yıl kadroya katılan Burak Yılmaz’ın kendisine çok büyük desteği olduğunu belirterek, " Burak Yılmaz bana bu süreçte her zaman çok desek oldu, burada başarılı olacağıma inanıyordu ben de inanıyorum. Zaten bunu Başkanımıza da ilettim. Açıkçası Burak Yılmaz etkili oldu diyebilirim” diye konuştu.

Haberler