Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Baba ocağına gitti

Baba ocağına gitti

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, kongresini tamamlayan Güneysu teşkilatını ziyaret etti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize’nin Güneysu ilçesini ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın köyü olan Güneysu İlçesini ziyaret eden vekil Karal, “Baba ocağımız olan Güneysu’yu ziyaret ederek, dostlarımızla kucaklaştık” dedi.

AK partinin başarılı vekillerinden Hasan Karal, Rize’de kongrelerin bir bir tamamlanmasının ardından ilçe teşkilat ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Güneysu İlçesinin kongresini tamamlamasının ardından AK parti Güneysu teşkilatını ziyaret eden Karal, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi “Kongresini tamamlayan Güneysu'muzun başarılı teşkilatını ziyaret ederek tebriklerimizi sunduk. Karşılıklı istişare ve değerlendirmelerde bulunduk”

Güneysu teşkilat ziyaretinin ardından, Güneysu sakinleri ile bir araya gelen AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, vatandaşlarla bol bol sohbet etti. İlçenin sorunları ve çalışmaları hakkında vatandaşla sohbet eden Karal, fotoğraf çektirmek isteyenleri de geri çevirmedi. Karal “AK parti Güneysu teşkilat ziyaretimizin ardından,  baba ocağımız Güneysu'da dostlarımızla kucaklaştık, hasbihal ettik” ifadelerine yer verdi.

Haberler