Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
O beton alan incelenecek

O beton alan incelenecek

CHP Trabzon Ortahisar Belediye Meclis Üyesi Cahit Erdem, önceki gün gerçekleştirilen meclis toplantısında Trabzon Cemal Kamacı Spor Salonu’nun hemen arkasındaki alana yapılan betonlaşmaya dikkat çekerek Başkan Genç’i uyardı. Erdem’in sözlerine kayıtsız kalmayan Genç, konuyu incelemeye aldırdı CUMHURİYET Halk Partisi Trabzon Ortahisar Belediye Meclis Üyesi Cahit Erdem, önceki gün gerçekleştirilen meclis toplantısında Trabzon Cemal Kamacı Spor Salonu’nun hemen arkasındaki alana yapılan betonlaşmaya dikkat çekti. Söz konusu yapı ile ilgili olarak bir an önce yaptırım uygulanmasını isteyen Erdem, beton alanın Trabzon’un antik çağlardan kalan ve Trabzon merkeze çıkan 7 tünelden biri olan o bölgedeki tünelin burçlarından birinin üzerine yapıldığına işaret ederek konu hakkında gerekli çalışmaların başlatılmasını istedi. Söz konusu alandaki betonlaşma hakkında belediyeyi göreve çağıran Cahit Erdem’in sözlerine kayıtsız kalmayan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, betonlaşma ile ilgili olarak belediyede görevlilerini yönlendirdi.

MUHTARIN HABERİ YOK

Cemal Kamacı Spor Salonu’nun hemen arkasındaki esrarengiz betonlaşma ile ilgili o alanın bağlı olduğu Hızırbey Mahallesi Muhtarı Zühtü Şen, söz konusu betonlaşma hakkında kendisinin de hiçbir şey bilmediğini söyledi. Şen, “Bana intikal eden bir şey yok. Konu hakkında bana hiçbir bilgi verilmedi, bir anda öyle bir beton dökmüşler, neden yapıldı, niçin yapıldı hiçbir malumatım yok” dedi.  

Gültekin SADIKOĞLU

Haberler