Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
TFF’ye ihtarname

TFF’ye ihtarname

Trabzonspor'da kongre üyeleri ve şirket hissedarları geçtiğimiz hafta FİFA'da görülmekte olan şike davası ile alakalı olarak bordo mavili yöneticilerin PR çalışması yapmadıkları gerekçesiyle noter aracılığı ile ihtarname çekmiş ve bu ihtarnamenin basına yansımasıyla birlikte bu çalışmanın gerçekleştirilmesi için harekete geçilmişti. Şimdi Trabzonspor kongre üyeleri benzer bir ihtarnameyi TFF'ye çektiler.

Yine noter aracılığı ile çekilen ihtarnamede Trabzonspor'un maddi ve manevi zarara uğratıldığı ve TFF'nin görevini yerine getirmediği vurgulandı. Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) tarafından tescil edilen şike faaliyetlerine rağmen Trabzonspor'un kupa ve bağlı haklarının iade edilmediğinin belirtildiği ihtarnamede uğranılan zararda TFF yöneticilerinin şahsi sorumluluğunun bulunduğu ifade edildi.

Trabzonspor kongre üyeleri ve şirket hissedarları TFF'ye göndermiş oldukları ihtarnamede Trabzonspor'un haklarının iadesini ve Fenerbahçe'ye şike cezalarının uygulanmasını talep ettiler. Aksi durumda TFF yöneticilerine şahsi sorumluluklarını yeri getirmedikleri için mahkeme yolunun açılacağı belirtilen ihtarname karşısında TFF'nin nasıl bir tavır göstereceği merakla bekleniyor.(medyatrabzon)

Haberler