Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Rize’de özlenen tablo

Rize’de özlenen tablo

Rizespor yönetimi, teknik ekip ve oyuncular esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı

TFF 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizesporlu futbolcular Rize'de vatandaş ve esnaflarla bayramlaştı. Kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, teknik direktör Hikmet Karaman, yönetim kurulu üyesi Hasan Kartal, teknik heyet ve futbolcularla birlikte Osman Karavin ve Atatürk Caddesin’de vatandaş ve esnaflarla bayramlaştı. Bazı taraflar, futbolcularla birlikte bol bol fotoğraf çektirdi. Bayramlaşma ziyaretinde Teknik Direktör Karaman bir küçük çocuğu kucağına alarak sevdi. Bayramlaşmanın ardından Başkan Yardımcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, bayram nedeniyle sokakta vatandaşlarla birlikte bayramlaştıklarını söyledi.

İlgi ve alakadan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Yardımcı, "Biz bir görev yapıyoruz. Çaykur Rizespor'un konuşulmasını istiyoruz. Rize'de takımımız gündem olsun. Devamlı konuşulsun. Konuşuldukça ilgi artacak. İlgi artıkça sevgi artacak. Sevgi artıkça bizim motivasyonumuz artacak. İyi işler yapacağız. İyi gidiyoruz. Heyecanımız var havaya girmek yok. Heyecanlanacağız ama havalanmayacağız. Bu yolda en iyisini yapmaya çalışacağız. Rize bizi bağrına bastı hepsine teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberliğimiz her geçen gün artıyor. Bunu en üst seviyeye çıkartacağız" diye konuştu.

Haberler