Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresunspor’un tırmanışı sürecek

Giresunspor’un tırmanışı sürecek

Yeşil-beyazlıların Teknik Direktörü Metin Diyadin, “Eskişehirspor’u buradan puansız göndermek istiyoruz” dedi

Giresunspor’un teknik adamı Metin Diyadin, Pazar akşamı misafir edecekleri Eskişehirspor’u Giresun’dan eli boş göndererek, tırmanışlarını sürdürmek istediklerini dile getirdi. Bayram izninin ardından hazırlıklara yeniden başladıklarını kaydeden başarılı teknik adam; “İlk üç haftada yedi puan aldık ama bir yerlere gelmek istiyorsak bunun devamını getireceğiz. İlk üç haftada elde ettiğimiz sonuçlar bizi kesinlikle şımartmayacak. Ayaklarımız her zamanki gibi yere sağlam basıyor” dedi.

Eskişehirspor’un çıkış arayan bir ekip olduğunu ve bu nedenle Pazar günü kendilerini çok zorlu bir doksan dakikanın beklediğini ifade eden Diyadin, “Eskişehirspor geçen sezon Play-Off finali oynayan bir ekip.  Bazı oyuncularını kaybetseler bile çok tecrübeli bir kadroya sahipler. Maçın kolayı olmaz. Çıkacağız, Giresunspor’a yakışan mücadeleyi sergileyerek yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Onları buradan puansız göndermek istiyoruz. Oyuncularımız da bunu başaracaktır” diye konuştu.

Haberler