Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Aksu'nun anneanne acısı

Aksu'nun anneanne acısı

GİRESUN Belediye Başkanı Kerim Aksu, anneannesi Selime Karabıçak’ı kaybetti. 91 yaşında hayatını kaybeden 6 çocuk annesi Selime Karabıçak dün göz yaşları arasında toprağa verildi.

GİRESUN Belediye Başkanı Kerim Aksu, anneannesi Selime Karabıçak’ı kaybetti. 91 yaşında hayatını kaybeden 6 çocuk annesi Selime Karabıçak için cenaze töreni düzenlendi. Dün öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazından sonra Karabıçak, Duroğlu beldesi Yağmurca köyünde bulunan aile kabristanlığında toprağa verildi. Cenaze törenine CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçarslan, GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ ile belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldı. Öte yandan, Kerim Aksu’nun anneannesi Selime Karabıçak daha önce çekilen bir klipte de rol almış ve Atatürk için şiir okumuştu.

Haberler