Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Giresunspor’un Senesi

Giresunspor’un Senesi

Kurt, “Yedi puanın tesadüf olmadığını ilerleyen haftalarda elde edeceğimiz neticelerle herkes görecek” dedi

Giresunspor’un Senesi

Giresunspor’un Basın Sözcüsü Bahattin Kurt, Süper Lige olan özlemlerinin bu sene sona ereceğini söyledi. İlk üç haftada çok iyi sonuçlar elde ettiklerini ve bunun tesadüf olmadığını kaydeden Basın Sözcüsü Kurt; “Lige iyi başladık. Yedi puanın tesadüf olmadığını ilerleyen haftalarda elde edeceğimiz neticelerle herkes görecek. O sene bu sene olacak, buna eminiz. 2018-2019’da Süper Lig takımı olacağımıza inanıyoruz” dedi.

Takımın bugün yapacağı antrenmanın ardından iki günlük bayram iznine çıkacağını ve sonrasında tamamen Eskişehirspor karşılaşmasına yoğunlaşacağını ifade eden Kurt; “Geçen sezon dört kez karşılaştığımız ancak yenemediğimiz Eskişehirspor’u bu kez mağlup edeceğimize ve yükselişimizin süreceğine inanıyoruz. Takımımız bayram sonrasında bu karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlanacak. Hedefimiz belli. Özellikle iç sahada kayıp yaşamadan yolumuza devam etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Ali AKTEN

Haberler