Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Caner dua bekliyor

Caner dua bekliyor

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde önceki akşam meydana gelen ve Ömür Kocaman’ın hayatını kaybettiği bisiklet faciasında ağır yaralanan 13 yaşındaki Caner Kocamanın tedavisi devam ediyor.

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde önceki akşam meydana gelen ve Ömür Kocaman’ın hayatını kaybettiği bisiklet faciasında ağır yaralanan 13 yaşındaki Caner Kocamanın tedavisi devam ediyor. Doktorlar uyutulan Caner’i hayata döndürmek için mücadele ederken yakınları dua ediyor. Öte yandan kazaya neden olan otomobil sürücüsü Nurten K. çıkarıldığı mahkeme tarafından adil kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde önceki akşam meydana gelen ve Ömür Kocaman’ın hayatını kaybettiği bisiklet faciasında ağır yaralanan 13 yaşındaki Caner Kocaman’ın Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anestezi Yoğun Bakım Servisindeki tedavisi devam ediyor. Doktorlar uyutulan Caner’e hayata döndürmek için mücadele ederken, yakınları da yakınları dua ediyor. Öte yandan kazaya neden olan otomobil sürücüsü Nurten K. çıkarıldığı mahkeme tarafından ‘adli kontrol’ ile serbest bırakıldı. Karadeniz Sahil Yolu’nda çok sayıda kazaya neden olan Çarşıbaşı ilçesi Salova Mahallesi Bellona önündeki kavşakta önceki gece saat 23.00 sularında yoldan karşıya geçen bisiklete çarpan otomobil, aynı bisiklette bulunan amca çocukları Ömür Kocaman’ın (15) ölümüne Caner Kocaman’ın (13) ise ağır yaralanmasına neden olmuştu. Ömür Kocaman önceki gün gözyaşları arasında Çarşıbaşı Yavuz Mahallesi’nde toprağa verilirken, Caner Kocaman’ın Kaşüstü’ndeki Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anestezi Yoğun Bakım Servisindeki tedavisi sürüyor. Doktorların uyuttuğu ve tepki beklediği Caner Kocaman’ın yakınları hastane önünde nöbet tutup dua ederken, baba Bilal Kocaman ve dede Musa Kocaman tüm Trabzonlulardan dua beklediklerini söylediler. Öte yandan önceki gün Vakfıkebir Adliyesi’nde mahkemeye çıkarılan 06 FYZ 53 plakalı otomobilin sürücüsü Nurten K. ise ‘adli kontrol’ ile serbest bırakıldı.

Aydın GELLECİ

Haberler