Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Rodallega’ya terapi!

Rodallega’ya terapi!

Trabzonspor’da Teknik Direktör Ersun Yanal, golcü oyuncusu Hugo Rodallega ile baş başa bir görüşme gerçekleştirdi.  Fenerbahçe maçında Burak Yılmaz’ın sakatlığının ardından oyuna girmeyi bekleyen ancak Yanal’ın N’Doye tercihiyle yıkılan golcü oyuncu karşılaşma sonrasında keyifsiz bir halde Trabzon’a dönmüştü. Teknik Direktör Ersun Yanal ise derbide oyuna girememenin çöküntüsü ile sosyal medya hesaplarından da Trabzonspor ifadelerini de kaldıran Rodallega’yı görüşme odasına çağırdı.

Rodallega ile başa baş bir görüşme gerçekleştiren Yanal’ın, Kolombiyalı oyuncuya moral verdiği öğrenildi. Ersun Yanal’ın, uzun lig maratonunda herkesin ayağına gelen fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğini, küsmeden ve pes etmeden forması için savaşması gerektiğinin altını çizdiği de öğrenildi. Rodallega’nın ise duygusal bir tavır ortaya koyduğunu söylediği de öğrenildi.

Haberler