Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Teşkilatları o kuracak

Teşkilatları o kuracak

Koray Aydın, Akşener’le görüşmesinin sonucunu açıkladı

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Eski Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli, eski MHP’li Trabzon Milletvekili Koray Aydın’ın Meral Akşener ile bugün Ankara’da düzenleyeceği yeni parti toplantısına  katılmayacağını belirtirken şahsının MHP’li olarak bilindiğini ve bununda böyle devam edeceğini söyleyerek ‘Ben MHP’li Demeli olarak anılmaya devam edeceğim ve Üç Hilal’in altından ayrılmayacağım’ sözlerini kullandı ve toplantıya kesinlikle katılmayacağını bunun doğru olmayacağını söyledi. Demeli, konu hakkındaki görüşlerini şu sözlerle sürdürdü: “Benim böyle bir toplantıya katılmam doğru olmaz. Ben Muammer Demeli olarak hep Milliyetçi Hareket Partili olarak anıldım böyle de anılmaya devam etmek istiyorum. Ben Milliyetçi Hareket Partisi altında Üç Hilal’in altında kalmayı tercih ediyorum.”

MUHALEFETİNİ SÜRDÜRECEK

Eski MHP’li İl Başkanı Demeli, Milliyetçi Hareket Partisi’nden ayrılmayacağını belirtirken yine de parti içi konularda muhalefetini yapacağını söyleyerek, “MHP’de yanlış gördüğüm yerleri her zaman söyleyeceğim. Desteklemem gereken yeri de her zaman söyleyeceğim yani düm düz bir MHP’li olmayacağım.” ifadelerini kullandı.        

Haberler