Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
2018 model Trabzon!

2018 model Trabzon!

Trabzonspor, 50. yıla özel kadro ve farklı kimliği ile şampiyonluk yolculuğuna çıkıyor

Geçen sezon devre arası başlayan değişim ve sezon başı transferleri Trabzonspor’un 50.yıl için umut vadeden bir hüviyete bürünmesini sağladı

Savunmadan başlayan değişim, orta alandaki zenginleşme ve Burak'ın forvet hattına katılması bordo-mavili taraftarları şimdiden havaya sokmuş durumda

BURAK DA GELİNCE

Bu Trabzonspor çok farklı… Geçen sezon devre arasında yenilenmeye başlayan kadroyu savunmadan başlayıp forvete kadar yenileyen bordo-mavililer, 50.yılındaki sezona çok daha iddialı bir kadro ile giriyor. Devre arası Mas ve Pereira ile savunmasında taşlarını yerine oturtan, Olcay Şahan ve Yusuf Yazıcı ile orta sahayı zengin ve güçlü bir hale getiren Trabzonspor, sezon sonu transferleri ile kadro zenginliğini arttırırken, özellikle Burak Yılmaz transferi ile de hücum hattını 'yıldız'laştırdı.

UMUT VERİYOR

Trabzonspor, 2017-18 sezonuna böylece oturmuş ve kaliteli bir kadro ile girmeye hazırlanırken, taraftarına şampiyonluk yolunda umut verirken, rakiplerine de korku salıyor. 50.yılda mutlak şampiyonluk için yola çıkan bordo-mavililer, hazırlık döneminde devamlı yükselen grafiği ile de gücünü göstermeye başladı. Takımdaki kalitenin yükselmesi, takımdaşlığın artmasıyla birlikte Trabzonspor, son şampiyon Beşiktaş ile birlikte zirvenin en güçlü adaylarının başında geliyor.

TARAFTAR İTİCİ GÜÇ

Yeni sezonu Süper Kupayı kazanan Konyaspor ile açacak olan Trabzonspor, taraftarının huzurunda sezona güzel başlamak isterken, Teknik Direktör Ersun Yanal özellikle başlayan değişimin meyvesini vermesi için camianın ve taraftarın itici gücüne büyük önem veriyor. Yanal, Trabzonspor'un bu özel yılında zirvenin iddialı takımlarından olduklarını ve taraftarların hedeflerine ulaşma yolunda vereceği destek ile güzel tablonun başarı ile taçlandırmayı çok istediklerini söyledi.

Oturmuş savunma!

Trabzonspor’un yeni sezondaki en büyük artısı kadronun oturmuşluğu olacak. Kalede Onur, savunmada Periera, Uğur, Durica ve Mas’ın uyumu taraftara güven veriyor.

Hücum hattı

zenginleşti

Geçtiğimiz sezon ofansif anlamda sıkıntı çeken Trabzonspor, bu sezon Kucka, Bongonda ve Burak ile daha etkili hale geldi. Yusuf Yazıcı, Okay ve Olcay da yükselen performansları ile beğeni topluyor.

Haberler