Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Terörist suç duyurusunda bulunuyor!

Terörist suç duyurusunda bulunuyor!

DHKP-C militanı, DHKP-C’lileri savunuyor

Sivil, polis, savcı pek çok sivili katleden terör örgütü DHKP-C’nin kırmızı bültenle aranan mensubu Bahar Kimyongör, Belçika’nın himayesinde Türkiye’ye kin ve nefret kusmayı sürdürüyor. Sabancı suikastı faillerinden terörist Fehriye Erdal dahil, örgütün 10 üyesiyle birlikte işledikleri suçlar nedeniyle Belçika’da yargılanan Kimyongör, Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde himaye ediliyor ve elini kolunu sallayarak geziyor.

Bir süre önce İspanya ve Hollanda’da tutuklanmasına rağmen serbest bırakılan Bahar Kimyongör, Avrupa korumasında arsızlıkta ve şımarıklıkta da sınır tanımıyor. Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Türkiye’de görevlerinden ihraç edilen Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın başlattığı açlık grevine destek veren Kimyongör, bu iki kişinin haksız yere görevlerinden uzak laştırıldığını iddia ederek, Türkiye İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında suç duyurusunda bulunacak kadar da ileri gidebiliyor. Bununla da yetinmeyen DHKP-C militanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti hükümeti hakkında da suçlamalarda bulunuyor. Belçika devleti ise, ne kadar Türkiye karşıtı ve Türk düşmanı DHKP-C militanı varsa hepsine hayat alanı açıyor, onlara kol kanat geriyor.

Haberler