Warning: getimagesize(/home/gunebakiscom/public_html/images/banner/aaa.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/gunebakiscom/public_html/amp/functions.php on line 0
Trafik çilesi çekilmiyor

Trafik çilesi çekilmiyor

Trabzon'da bitmek bilmeyen trafik çilesi vatandaşları isyan etme noktasına getirdi

Yapımı devam eden Kaşüstü dal-çık kavşak projesi nedeniyle yaşanan trafik sıkıntısı her geçen gün etkisini daha da gösteriyor. Yomra ilçesi Kaşüstü Mahallesi’nde uzun süredir yapımı tartışma konusu olan ve hazırlanan proje ile yapımına başlanan dal-çık projesi yapımı tüm hızıyla sürüyor. Bu çalışma nedeniyle neredeyse her gün yol güzergâhlarında değişiklik yapılıyor. Koyulan tabelalar ve işaretlerle araç trafiğinin yönü değiştiriliyor. Bu durum ise turizm sezonunun en yoğun olduğu bu dönemde trafiği içinden çıkılamaz bir hâle getiriyor. 

UZUN KUYRUKLAR OLUŞUYOR

Sabah saatlerinde Trabzon merkezden Yomra İlçesi istikametine giden araçlar sahil yolu dâhil olmak üzere Değirmendere Mahallesi çıkışından başlayan uzun kuyruğa girmek zorunda kalıyor. Akşam saatlerinde ise aynı trafik Yomra ilçesi istikametinden Trabzon Merkez istikametine doğru yaşanıyor. Sabah işe giderken akşam ise evlerine dönerken saatlerce trafikle boğuşan vatandaşlar isyan ederken bu soruna bir an önce çözüm bulunmasını bekliyorlar.

Haberler